Ostatnia wizyta: Obecny czas: 24.6.2024 13:26


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 161 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 5.4.2006 12:03 
Małymi perypetiami ale dziękujemy.Postaramy się jak najszybciej awansować do II ligi seniorów i juniorów.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: szachiści
PostWysłany: 15.4.2006 13:04 
Radości z gry życzę wszyskim szachistom z ziemi chrzanowskiej z okazji Świąt Wielkiej Nocy.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18.4.2006 21:23 
Słyszałam, że do Chrzanowa przyjeżdżają szachiści z Anglii. Z jakich miast i kiedy. Czy ktoś wie?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 21.4.2006 22:13 
27-31 maj.Reprezentacja juniorów.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 24.4.2006 19:38 
Gratulacje dla młodych szachistów z Chrzanowa za awans do II ligi. Może teraz zostanie rozegrany mecz Chrzanów Trzebinia?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 10.5.2006 13:27 
Czy w okolicy są planowane jakieś imprezy szachowe w maju i czerwcu?Czy ktoś może mi powiedzieć?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 10.5.2006 16:43 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.1.2006 22:09
Posty: 26
Miejscowość: Chrzanów
Zobacz tutaj :!:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.5.2006 21:53 
Nie tylko " Osemka" ma jakieś osiągnięcia w szachach.
W innych szkołach chrzanowskich są też spore osiągnięcia. Wiem od koleżanki, która ma dziecko w Trójce, że zajęli III miejsce i to nie przy 10 godzinach tygodniowo jak podobno pisali z Ósemi -a 1 godzinie tygodniowo i to dopiero od 2 lat!!! Inne szkoły też mają sukcesy.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.5.2006 22:27 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.1.2006 22:09
Posty: 26
Miejscowość: Chrzanów
"Trójka" zajęła III miejsce ponieważ tylko jedna drużyna z jednej szkoły mogła awansować. zobacz: tutaj
Dotyczyło to szkół podst. jak i gimnazjów.Gdyby było inaczej "Trójka" byłaby w (rankingu szkół podst.) VI :) .
Z całym szacunkiem - w każdym sporcie 1 godz. treningu\tydzień to jest po prostu nic, żadna nauka, a o szachach to nie wspomnę :(
Ja też mam kumpelę która ma dziecko w SP3 i wiem że nie skorzystają z tego awansu :o bo szkoła nie sfinansuje wyjazdu :( a rodzice nie pokryją sami wydatków :oops: Przecież inne szkoły mogą pochwalić się sukcesami w innych dyscyplinach, pewnie "Trójka" też je posiada ? nie muszą byc to szachy...
Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23.5.2006 20:32 
Dlaczego nie mają grać w szachy w innych szkołach. Chyba po to dwa lata jest liga międzyszkolna, aby konkurencja rosła.Kiedyś w ośemce cieszono się z sukcesów na szczeblu powiatu, gminy. Teraz mierzą wyżej. Ale dla innych szkół to przecież sukces. Zwłaszcza jak mniej ćwiczą.Dobrym pomysłem było , że w tym roku w rozgrywkach Grand prix nie grali Ci najlepsi.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 10.6.2006 9:39 
Dlaczego nie ma śladu w przełomie po wizycie reprezentacji Anglii???


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 10.6.2006 13:46 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.1.2006 22:09
Posty: 26
Miejscowość: Chrzanów
Powód jest bardzo prosty - Anglicy to była <b>SZACHOWA</b> reprezentacja juniorów kraju, a nie gracze piłki kopanej :wink:
Jak zapewne czytelnicy Przełomu zauważyli, w gazecie komentuje się rozgrywki każdej możliwej ligi piłki nożnej (choćby najnizszego szczebla), co jest zrozumiałe z uwagi na jej popularność, ale wtedy nie starcza już miejsca (chęci :?: ) na opisanie wydarzeń 'wokół szachownicy'. A przecież polscy szachiści mają o wiele większe sukcesy na arenie międzynarodowej niż piłkarze :!:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 11.6.2006 1:27 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 25.5.2006 5:09
Posty: 357
Miejscowość: Chrzanów
a ja bym zagral ot tak dla zabawy... chociazby w parku... hmmm albo gdzies gdzie zagary na 5 minut ustawione:D moze ktos ma jakies propozycje?

_________________
.: Plures crapula quam gladius perdidit :.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 19.6.2006 20:23 
kurnik.pl ?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 19.6.2006 21:56 
Gratulacje dla młodych szachistów z 'Ósemki' :D za piękny występ na Mistrzostwach Polski Juniorów :) Tak trzymać :!: :!: :!:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 161 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3